Yaşam

Anne Çocuk Gastronomi Atölyesi Başvuruları Başladı

İnegöl Belediyesi ara tatillerde anneler ve çocuklara özel etkinlik düzenliyor. 6-9 yaş arası çocuklar ve annelerin katılacağı 15. Bayram Anne Çocuk Gastronomi Atölyesi için kayıtlar başladı.

İnegöl Belediyesi, 2 haftalık sömestr tatilinde çocuklar ve anneleri için özel bir etkinlik hazırladı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 15 Tatil Ana Çocuk Gastronomi Atölyesi etkinlikleri gerçekleştirilecektir. 25-30 Ocak ortasında kaydı alınacak olan etkinlik 31 Ocak, 02 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

ÇALIŞTAY 3 GÜN SÜRECEK

Etkinlik kapsamında çocuklar ve anneleri İnegöl köfteli pizza yapacak. Başvuruların alınmasının ardından 31 Ocak Salı günü başlayacak olan çalıştay, 3 gün boyunca saat 14.00’te gerçekleştirilecek. 15 Tatil Anne Çocuk Gastronomi Atölyesi’ne kayıtlar İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’nden veya 0 224 713 70 55 numaralı telefondan yaptırılabilir.

BAŞKAN TABAN’DAN DAVET

6-9 yaş arası çocuklar ve annelerinin katılacağı etkinliğe ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, çocukları ve annelerini davet etti. Kontenjanın sınırlı olacağı etkinliğe katılmak isteyenlerin vakit kaybetmeden kayıt yaptırmasını isteyen Önder Taban, “15. Bayramımızı öğrencilerimiz ve velilerimiz ile renkli bir etkinlikle kutlamak istedik. Gastro İnegöl çalışmalarımıza dikkat çekmek adına lezzetli bir çalışma ile velilerimizi ve öğrencilerimizi buluşturacağız. Etkinliğe katılmak isteyenler bugün itibariyle kayıt yaptırabilirler. İnegöl’ümüzün minik aşçıları ve annelerinin hünerlerini hep birlikte göreceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-kosk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu