Haber

İSTANBUL-FATİH’TE AĞAÇ GENEL 2 ARAÇ

FATİH’te doğal sebeplerle devrilen ağaç 2 aracın üzerine devrildi. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmadı. Aracı hasar gören sürücü, daha önce ağacın devrilme ihtimali olduğunu belediyeye bildirdiğini söyledi.

Fatih Millet Caddesi’nde bugün saat 15.00 sıralarında yol kenarındaki ağaç doğal nedenlerle devrildi. Ağaçlardan biri taksinin üzerine devrildi, 2 araçta hasar oluştu. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Üzerine ağacın devrildiği otomobilin sahibi, olaydan yaklaşık 1 saat önce ağacın devrilme ihtimaline karşı belediyeye şikayette bulunduğunu söyledi.

AĞACIN ÖLDÜREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİM

Otomobilin sahibi Mehmet Kavcı, ağacın devrileceğini anladıklarını ve ihbarda bulunduklarını ifade edince Büyükşehir Belediyesi’ni arayıp ağacın devrilebileceğini bildirdim. Geri dönüş yaptılar, yarım saat geçti, ağaç devrildi. Arabada değildim, yanında bekliyordum. arabaya binecektim Bu ağaç devrilmek üzereydi, bir tarafa yaslanmıştı. Arabanın üzerine düşmesini beklemiyordum, daha çok yayaların üzerine düşmesini beklemiyordum. Maalesef arabamın üzerine düştü. Arabam da mahvoldu. Aracım 1977 model olup hiç tamirci görmemiştir. Çatı çöktü, ön cam kırıldı. ‘Başından beri bu araba bende’ dedi.

Taksici Kadir Demirbaş, “Arabamda müşteri vardı, indirdim. Kırmızı ışık yandı, durdum. Birden ses geldi. Araba çarpmış sandım, baktım ağaç devrildi” dedi. arabanın camları kırıldı büyük bir ses geldi bizim arabada hasar var dedi.

haber-hassa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu