Haber

Tütüncü: “Sanayi sitesi esnafımıza kalıcı çözümlerle destek olduk”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Akdeniz Sanayi Bölgesi’nde esnaf dostu olduğumuzu sadece sözle değil çalışmalarımızla da gösterdik. yıllardır devam ediyor.”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Genel Kurulu’na katıldı. Başkan Tütüncü bugüne kadar kooperatifte emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Kalbimiz 2009 yılından bu yana şantiye yöneticilerimiz ve sevgili liderimiz ile Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi için birlikte atıyor” dedi.

2009 yılında göreve geldiğinde ilk asfaltlarla başlayan hizmet çalışmalarının okullar, kavşaklar, yeşil alanlar ve sosyal tesislerle devam ettiğini belirten Başkan Tütüncü, “Desteğimizin zirveye ulaştığı nokta, sorunlara kalıcı çözümler getirmek oldu. Akdeniz Sanayi Sitesi’nin yıllardır yaşadığı mülkiyet sorunları, özellikle gecekondu bölgesindeki yıkımlar, kooperatif kurulması ve tüm bunlarla birlikte yeni işyerlerinin oluşmasına zemin hazırlayacak düzenleme yaptığımız en değerli katkılardır. Akdeniz Sanayi Sitemize.Aynı şekilde hareket etmeye devam edeceğiz.Bizler bu sanayi sitesine destek olurken sadece Antalya’nın değil Antalya’nın çevre illerinden de hizmet almak için Antalya’ya geldiklerini biliyoruz. buradan hizmet alıyorlar ve burada çalışanlar günlerini ve vardiyalarını burada geçiriyorlar.Gelecekte kendilerini memnun hissetmelerini istiyoruz.Antalya Esnaf Odaları Birliğimiz Lea der Adlıhan Dere bize esnaf dostu diyor. Esnafa dost olduğumuzu sözle değil Akdeniz Sanayi Bölgesi’ndeki çalışmalarımızla gösterdik” dedi.

Başkan Tütüncü konuşmasını sonlandırırken, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta 11 ili etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara şifalar dileyerek, “Allah ülkemize, milletimize, milletimize şifalar versin” dedi. devlet bu tür acıları tekrar yaşıyor.” – ANTALYA

camardi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu