Ekonomi

Yelkenbiçer, EGİAD’a güven verdi

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) genel kurulunu tamamladı. 698 fahri ve aktif/kurumsal üyeden 386’sı için açılan sandığa 193 üye katıldı. Tek liste ile yapılan seçimde, 2023-2024 dönemi için görevdeki Cumhurbaşkanı Alp Avni Yelkenbiçer yeniden seçilerek güven tazelendi.

2021 yılında yapılan genel kurulda tek aday olan Alp Avni Yelkenbiçer, Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin yeniden genel başkanı oldu. Geçmiş dönemde EGİAD Genel Sekreterliği, cari dönemde ise İZTO Genel Sekreterliği görevini sürdüren meclis komitesi üyesi Prof. Dr. Mustafa Tanyeri, İlayda Serter, Kadircan Yörük, Halit Çim, Elif Koç. Toplam 386 aktif üyesi bulunan dernekte Alp Avni Yelkenbiçer 192 oy aldı. Seçimlerde 1 üye boş oy kullandı. Yönetim, denetim, danışma kurulu ve onur divanının seçildiği derneğin 17’nci döneminde yüzde 50 oranında yenilediği Alp Avni Yelkenbiçer ve ekibi yeniden seçildi. Genel kurula katılan 386 üyeden 192’sinin oyunu alan Yelkenbiçer ile EGİAD’da 17. dönem başladı. 2025 yılının Ocak ayına kadar görevde kalacak grubun yükü ağır olacak. ekonomi gündem bekliyor. Katılımın yüksek olduğu seçimlerde teşekkür ve amaç konuşması yapmak için kürsüye gelen Yelkenbiçer, üyelerinin verdiği ve vereceği desteklere teşekkür etti. Derneğin kurul ve yönetimlerinde farklı okullardan üyelerle tek yürek ve tek ses olduklarını belirten Yelkenbiçer, “Gönülden katılımlarıyla fark yaratan siz değerli EGİAD Ailesi’nin bu gururu siz değerli EGİAD Ailesi için. başta yönetim kurulundaki arkadaşlarım, komisyon başkanlarım, projelere yön veren üyelerimiz, idari kadromuz olmak üzere tüm çalışmaları yürütüyoruz.” Önünüzde saygıyla eğiliyor, tüm EGİAD üyelerini bu başarılı dönem için kutluyorum.” Yelkenbiçer, bu dönemde “Sürdürülebilirlik ve Dinamizm” ana teması çerçevesinde 311 etkinlik düzenlediklerine değindi.

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Alp Avni Yelkenbiçer, Muhlis Kaan Özhelvacı, Başak Çayır Canatan, Ali Kolcu, Arda Yılmaz, Ceren Sertdemir Yavuz, Erkan Karacar, Eyyüpcan Nadas, Mert Hacıraifoğlu, Müge Şahin, Yağmur Yarol, İlker Erdiliballı, Mustafa Güres, Açelya Baç Uçar, Elif Kaya, Zerrin Ülken, Hakan Barbak, Naşit Arda Ürper, Cem Elmasoğlu, Yaman Duman, Burak Güngör ve Rahmi Özışık’tan oluşuyordu. – İZMİR

focaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu